Jak založit stránku na facebook

10 března, 2010 od  
Publikováno v rubrice Facebook - stránky a skupiny

Stránka je jednou z možností jak mohou jednotlivci i firmy na facebook propagovat svou značku nebo své myšlenky. Založení stránky na facebook je velmi jednoduché. Založení stránky na facebook zvládne každý během minut. Podívejme se jak na to.  Jak založit stránku na Facebook.

Jak postupovat přo vytvoření stránky na Facebook

Pro založení stránky na facebook stačí využít následujíc odkaz: http://www.facebook.com/pages/create.php. Pod tímto odkazem (musíte být přihlášeni na facebook) se skrývá dialog pro vytvoření nové stránky. Nejprve musíte zvolit, o jaký typ stránky se jedná. Můžete vybrat z následujících možností:

 • Kategorie
 • Značka, produkt nebo organizace:
 • Umělec, skupina nebo veřejně známá osoba

Následně musíte zvolit název Vaší stránky a rozhodnout se zda má být Vaše stránka ihned vidět na facebook nebo jestli má zůstat neviditelná pro ostatní uživatele. V takovém případě se na tuto stránku dostanete pouze vy a můžete ji nejdříve nastavit a naplnit obsahem před tím než ji zveřejníte a začnete získávat fanoušky.

Pravidla pro vytvoření stránky na Facebook

Při vytvoření stránky si musíte dát pozor, aby byla v souladu s pravidly na facebook. Jinak riskujete, že bude smazána. Nesmíte vytvářet stránky, které parazitují na cizí obchodní značce nebo jméně. Pokud například chcete vytvořit stránku na podporu svého oblíbeného herce nebo zpěváka, zvolte raději skupinu což je odlišná forma jak na facebooku spojit skupinu uživatelů která má trochu odlišná pravidla. Face book stránky smíte zakládat jen jako oficiální stránky = musíte být vlastníkem propagovaného jména (webové adresy, názvu výrobku nebo firmy)

Po založení nové stránky na facebook jste přeměřování na nově vytvořenou stránku kde si můžete nastavit jednotlivé parametry a nastavení Vaší nové stránky. Dokud není Vaše stránka zveřejněna tak prováděné změny nevidí nikdo jiný kromě Vás, můžete se směle pustit do experimentování se stránkami na facbook.

Na co byste se měli zaměřit při nastavení stránky na facebook?

1. Logo / profilový obrázek = určitě byste neměli, zapomenou na nějaký hezký obrázek

2. Nastavení zdi = zvolit jestli na zeď vaší facebook stránky mohou psát všichni, nebo jen fanoušci stránky nebo nikdo kromě administrátorů. Případně se můžete rozhodnout, jestli fanoušci mohou vkládat fotky, videa nebo odkazy

3. nastavení událostí = pokud vaše firma/produkt/skupina/stránka pořádá nějaké akce, můžete si pohrát s nastavením kalendáře událostí

4. Na stránku můžete přidat mnoho různých aplikací, nebo pomocí jednoduchých boxů pro editaci facebook kódu (FBML) můžete změnit vzhled stránek

5. Můžete přidat fotky a videa

6. Nastavit další správce Vašich stránek

7. Vytvořit propagační tlačítko nebo box (widget) s fanoušky, který můžete vložit do svých webových stránek.

A mnoho dalšího. Nakonec nezapomeňte svoji facebook stránku zveřejnit a pustit se do propagace mezi uživateli facebook.

Komentáře

67 reakcí k “Jak založit stránku na facebook”
 1. Michael Řehulka napsal:

  Zdravím, když si vytvořím stránku na Facebooku přes profil, tak adresa má tvar http://www.facebook.com/pages/název stránky/identifikační číslo/, ale já bych chtěl tu adresu jako má třeba Sport.cz čili takto: http://www.facebook.com/Sport.cz. Vůbec nevím jak to udělat, prosím o radu. Díky

 2. Jak na to? napsal:

  Tohle je jednoduché – stránka kde chcete nastavit “hezké URL” musí mít minimálně 25 fanoušků. Následně stačí zadat adresu: http://www.facebook.com/username/ a zde je možné nastavit “hezké URL pro facebook page. Stejně tak si zde můžete nastavit hezké URL pro svůj osobní profil. jediná podmínka je aby dané URL nebylo obsazené, takže pokud se jmenujete novak tak je pravděpodobné že facebook.com/novak už asi bude zabrane stejne tak facebook.com/sport.cz si uz zvolit nemuzete protoze to je obsazene 🙂

 3. Michael Řehulka napsal:

  Díky!

 4. Pavel Vyhnalík napsal:

  Hledam radu ohledne fan page na facebooku. Uz pred nejakym casem zalozil na jednu znamou pisnickarku nejaky clovek fan page na facebooku, stranka je silene neaktualizovana, na prime komentare na ni nikdo nereaguje… proto ji chceme po dohode s dotycnou zpevackou idealne prevzit a stranku aktualizovat a spravovat.

  Jak ale zjistit autora, pokud nikdo nereaguje. Nikde jsem nenasel, ze by byl nekde ve fan page uveden a i facebook help mlci.

  Nevite nekdo co s tim? Predem dekuji.

 5. Jak na to? napsal:

  Obávám se, že tuto možnost facebook nenabízí. Pokud někde přímo na facebook stránce nebo skupině o které hovoříte, není uveden kontaktní email nebo jiná informace ze které by se dali zjistit kdo je autorem tak tuto informaci prostřednictvím rozhraní facebook nezjistíte.

  Facebook k tomu říká:
  The fans of your Pages will not be able to see or access to your personal profile. Any actions that you take as a Page administrator on your Page will show the Page’s name as the actor and not your personal name.

  Neboli že fanoušci facebook stránky nemohou vidět nebo získat informace o osobním profilu autora. Všechny akce, které provádí autor stránky na facebook stránce se zobrazí pod jménem stránky a ne pod jeho osobním jménem. Jediné co je tedy možné je nahlásit tuto stránku jako podvodnou nebo a požádat o její zrušení (to může trvat týdny nebo měsíce a nemusí být úspěšné)

  Nebo si založte vlastní stránku, dejte tam aktuální obsah a pak o ní informujte fanoušky té stávající, pokud budete mít mnohem lepší obsah, brzy se vám podaří přetáhnout je na vlastní stránku 🙂

 6. Magdalena napsal:

  Zajímalo by mě, jestli jde do fanouškovské stránky na Facebooku vložit kalendář událostí, případně jak na to???

 7. Milada Suchá napsal:

  Můžete mi někdo poradit, jak přesně zažádat o zrušení fanouškovské stránky na facebooku?

 8. Jak na to? napsal:

  TO Milada: Pokud jste na webu facebook a tam přijdte na nějakou stránku (např. http://www.facebook.com/pages/Tydenik-Reflex/173446522013 ) nohoře nad záložkami Zeď, informace, fotky, diskuse je tlačítko “To se mi líbí” Pokud na něj kliknete tak vás to přidá mezi fanoušky.

  Ještě před několika měsíci na tom tlačítku byl text myslím “Stát se fanouškem” nebo “stát se příznivcem”, pak to ale facebook změnil na “líbí se mi” které se používá na více místech.

 9. Peter Gallo napsal:

  Je platená oficiálna stránka na Facebooku?Chcel by som ju ako odozvu ku svojej web stránke.

 10. Lada Michová napsal:

  Dobrý den,

  nikde bohužel nemohu zjistit, jak bych na svojí FB stránce (komunitní) mohla vytvořit oddíl “Oblibené stránky”. Sám od sebe se nezobrazil. Všimla jsem si totiž, že jej mají stejné typy stránek, jako je ta moje. Jediné, čeho jsem se v oficiálním help centru Facebooku dopátrala je to, jak stránky přidávat či odebírat z tohoto oddílu.

  Ještě bych měla také druhý dotaz a sice, jak bych mohla na tuto svoji stránku přidat kartu s aplikací “Hodnocení”.

  Mohla bych Vás tedy poprosit o pomoc?

  Mnohokrát děkuji a přeji příjemný den.

  Srdečně zdraví
  Lada

  • Jak na to? napsal:

   Oddíl “oblíbené stránky” není potřeba vytvářet. Zobrazí se automaticky, jakmile budete mít nějaké “oblíbené” stránky. Když si na nějaké jiné stránce kliknete na odkaz “přidat mezi oblíbené” (obvykle pod profilovou fotkou kde je i odkaz navrhnout přátelům) – zobrazí se vám okno kde můžete zvolit stránku (pokud jste správcem více stránek) pro kterou se tato stránka uloží mezi oblíbené.

   • Lada Michová napsal:

    Děkuji za odpověď. Tohle jsem však zkoušela. Problém je v tom, že když na nějaké stránce kliknu na odkaz “Přidat mezi oblíbené”, zobrazí se mi dotaz, zda si dotyčnou stránku přeji mít oblíbenou namísto té stránky, které jsem správcem. Nevím, jak si s tím poradit… 🙁

    A mohla bych ještě poprosit o odpověď na můj druhý dotaz – ohledně přidání karty s aplikací “Hodnocení” na stránku, jíž jsem správcem?

    Díky moc a přeji hezký den!
    Lada

 11. Ondra napsal:

  Dobrý den,
  mě by zajímalo jak přidat kartu videa na profil (tam kde jsou karty zeď, informace, fotky), nevíte někdo? moc prosim o radu díky

  • Jak na to? napsal:

   Vlevo dole pod logem (obrázkem) je odkaz Upravte stránku. Pak si v levém menu zvolit Aplikace a někde v seznamu aplikací je Video.
   Tam jsou dva odkazy Přejít k aplikaci a upravit nastavení. Kliknout na upravit nastavení. Zobrazí se malé pop-up okno kde jsou možnosti:
   Pole: Přidáno (odebrat)
   Karta: Dostupné (přidejte)

   Kliknout na Karta – přidejte a potvrdit OK a na profilu stránky se bude nohře vedle Zeď, Informace, Fotky zobrazova i záložka Video

 12. Luc napsal:

  Mám dotaz. Jak lze založit firemní stránku na FB tak, aby se na ní nezobrazovaly příspěvky od kohokoliv jiného, než z firmy – resp. pouze to, co chce publikovat firma?
  Děkuji
  l

  • Jak na to? napsal:

   Tohle je poměrně snadné, stačí založit běžnou stránku a následně pak v nastavení stránky (vlevo pod profilovým obrázkem) je odkaz “upravit stránku” a následně v sekci “Upravit oprávnění” máte 3 volby:
   – Uživatelé mohou přidávat příspěvky na zeď
   – Uživatelé mohou přidávat fotky
   – Uživatelé mohou přidávat videa

   Pokud tyto tři možnosti zakážete, tak na vaši facebook stránku budou moci příspěvky, fotky, videa přidávat pouze administrátoři (ten kdo stránku založil + případní další administrátoři, které si tam nastavíte). Fanoušci budou moci pouze vidět posty které tam dáte

 13. kevin00 napsal:

  Dobrý den,
  založil jsem FB stránku a řeším problém s tím, že pokud něco postuji na Zeď, mým kontaktům se příspěvek na jejich Zdi nezobrazí. Lze tento problém nějak řešit ?
  Děkuji

 14. petrkm napsal:

  Zdravím Vás, jak se dá vytvořit na FB skupina nebo stránka s možností pojmenování. rád bych se dostal do fáze, že budu mít http://www.facebook.com/svtgroup ale nikde jsem nepřišel na to, kde se to dá nastavit.
  Poradí te mi někdo?

  Děkuji.

 15. Markéta napsal:

  Dobrý den,
  založila jsem stránku “Chceme bydlet ve svém”
  http://www.facebook.com/home.php?sk=group_191345854216675#!/pages/Chceme-bydlet-ve-svem/109633039113379?v=wall

  a ráda bych jí propojile se svým webem. Kde získám Facebook API Key?

  • Jak na to? napsal:

   Facebook api key získáte při vytváření nové aplikace – například zde:
   http://www.facebook.com/developers/ (kliknout na vytvořit novou aplikaci)

   Na propojení Facebook fan page a vašeho webu by vám ale měli stačit možností, které máte jako správce stránky – klikněte na upravit stránku pak na marketing a tam máte možnosti jako – přidat like box na webovou stránku. A tam si můžete vygenerovat příslušný kód, který si pak jen vložíte na web a API key na to nepotřebujete

 16. barbora napsal:

  DObrý den, snazim se zaregistrovat nasi firmu na facebooku. (moznost – nemam na facebooku ucet) Na email zacinajicim..info@…po zadani vsech potrebnych veci a pri potvrzeni registrace mi opakovane nabiha kolonka zadejte platny email…?!

  jak je to mozne? jsem asistentka ve spolecnosti, email nam funguje a vse vyplnuji spravne..dal me to v registraci nepusti…vzdycky skoncim na te uvodni registracni strance:(

  nevite v cem je problem?

 17. Helena Strážcová napsal:

  Dobrý den, založila jsem FB stránky naší nové kavárny a chtěla bych naše fanoušky denně informovat o aktuálních akcích a čerstvých dezertech a novém zboží atd..bohužel jak jsem zjistila, nezobrazují se jim mé aktuální statusy na zdi..Je možné s tím něco udělat? Nebo za jakých podmínek to lze? Prosím prosím o radu..Děkuji

 18. luboš napsal:

  Dobrý den rád bych se Vás zeptal, když vytvořím stránku na facebooku.
  Tak bych rád, aby byl pod logem viděn text založeno a informace. V nastavení mám vše vyplněné, ale na homepage své stránky není text vidět. Poprosil bych o informaci zda to jde nějak zařídit, aby bylo vše vidět.
  Díky za info

 19. alejandro napsal:

  Dobrý den,
  rád bych si založil svou stránku na FB, ale chtěl bych poprosit
  o info, kde po celkovém obsahovém naplnění najdu nastavení pro “Zveřejnit”.

  Dále je poté možné poslat všem přátelům na FB pozvání
  “s výjimkou určitých jedinců” pozvání na fans stránky??? (jestli lze těchto par lidi ktere nechci kontaktovat nějak odškrtat)

  Moc děkuji

 20. keyla napsal:

  Dobrý den,
  moc ráda bych chtěla facebook jenomže rodiče mi to nedovolí…Jde jim hlavně o mojí bezpečnost, takže bych se chtěla zeptat jestli existuje nějaké zabezpečení facebooku aby mi tam někdo nemohl -lézt-
  předem děkuju

 21. terje napsal:

  Dobrý den,
  Založil jsem stránku pro “značku/výrobek” a bohužel se mi podařilo to založit jako osobní profil a nevím, jak to nastavit, aby to bylo na produkt, prosím o radu jak to přenastavit, děkuji
  S pozdravem

 22. Karolína napsal:

  Dobrý den, převzala jsem na facebooku stránku a potřebovala bych změnit její název. Vím, že název se může změnit pouze v případě, že stránka má do 100 fanoušků. My máme cca 1300, nicméně mi nejde o změnu názvu, která by měnila charakter nebo obsah stránky, ale pouze chci vypustit letopočet, který byl do názvu zadán. Jedná se o stránku k určité akci, která proběhla v roce 2009 a my ji od té doby každý rok opakujeme a proto bychom fanoušky rádi aktivovali. A proto je jméno se starým letopočtem značně zavádějící. Nemohu ale najít žádný kontakt na podporu. Lépe řečeno, kontakty jsem našla dva, ale ani jeden nefunguje. Můžete mi pomoci? Děkuji!

 23. Hanis napsal:

  Zdravím.. potřeboval bych poradit. Když si někdo vytvoří stránku… (například falešnou) a ty naní klikneš… třeba –> Jaký je rozdíl mezi mužem a ženou -> VIDEO. Tak se ti například zobrazí. Klikni na “To se mi líbí” následně “sdílej” a třeba klikni na všechny palečky a obsah se ti zobrazí.. jak na to?

 24. Vengly napsal:

  Zdravím

  Jak nastavit na facebooku, aby uživatelé mohli komentovat a lajkovat moje fotografie az potom co se jim bude líbit moje stránka

 25. Michal napsal:

  Dobrý den,
  měl bych stejný dotaz, jak nastavit, aby uživatelé mohli komentovat a lajkovat moje fotografie až potom, co dají tosemilibi na stránku? Díky moc za odpověď.
  MJ

  • grmelino napsal:

   Zdravím , tak já mám stejný problém a však dosud mě zde nikdo neodpověděl , co u vás už nastala nějaká změna , když tak prosím písněte díky. Jedná se mě o stránku , kde chci také zamezit přístup k dávání příspěvkům , těm co nejsou fanoušky.

   grmelino

 26. Filip napsal:

  Dobrý den,

  rád bych si na FB založil stránku se soukromou inzercí. Potřebuji se zbavit většího množství věcí.

  Dá někdo radu, jako co to založit – skupina, firma? Představuji si to jako fotogalerii, kdy jednotlivé fotky budou mít v popisce stav věci a cenu.

  Dále by mě zajímalo, zda je pak taková stránka FBem nějak zpoplatněná, když bych prodával soukromé věci a nešlo o by klasický e-shop?

  Díky moc za případné rady!!!

  F.

 27. grmelino napsal:

  Zdravím , mám problém u založených stránek a to : Asi dílem špatného nastavení – mohou na mou zeď jako admina dávat všichni příspěvky , komentáře a podobně aniž by museli kliknout na ,,To se mi líbí,, Jak mohu tomuto zabránit , tuto volbu chci umožnit pouze fanouškům po kliknutí na ,,To se mi líbí,, a ne ostatním , pak tato stránka ztrácí smysl.

  Něco jako ,,Nastavení zdi,, o kterém se píše v této diskuzi výše – nemohu nikde na mých stránkách najít a tudiž volbu nemohu provést , díky za radu.

 28. Tadeáš Dohňanský napsal:

  Zdravím. Mohu se zeptat, zda li je možné vytvořit na Facebooku nové město, které tam zatím není? Děkuju.

 29. grmelino napsal:

  Zdravím opakovaně prosím o radu , mám problém u založených stránek a to : Asi dílem špatného nastavení – mohou na mou zeď jako admina dávat všichni příspěvky , komentáře a podobně aniž by museli kliknout na ,,To se mi líbí,, Jak mohu tomuto zabránit , tuto volbu chci umožnit pouze fanouškům po kliknutí na ,,To se mi líbí,, a ne ostatním , pak tato stránka ztrácí smysl.

  Něco jako ,,Nastavení zdi,, o kterém se píše v této diskuzi výše – nemohu nikde na mých stránkách najít a tudiž volbu nemohu provést , díky za radu – pomůže zde vůbec někdo nebo přímo uživatel tohoto fóra …..

  grmelino@email.cz

 30. Martin napsal:

  Přeji dobrý den,
  jsem úplný začátečník co se týče vytváření stránek na FB. Mám problém se základními činnostmi. Jak ziskám pro svoji stránku fanoušky? Zatím jsem schopen pouze zjistit kolika lidem se tato stránka líbí. Dale nejsem schopen odeslat těmto fanouškům žádnou zprávu. Předem velice děkuji za odpověd.

 31. Vojtěch napsal:

  Dobrý den
  Chtěl bych se zeptat jak nastavit na svojí stránce kolonku pozvat přátele tak aby to mohli dělat i ostatní a ne jenom správci… děkuji za odpověď

 32. Lukáš napsal:

  Zdravím, mám hodně stránek na FaceBook-u 🙂 A chtěl bych na jednu stránku vložit tenhle postup. Že když otevřu stránku tak se mi hned zobrazí >1. Krok Klikněte na To Se Mi Líbí < (Jak kliknu na to se mi líbí zobrazí se mi 2.Krok) A ten je takhle – Teď už jenom stačí sdílet.. 🙂 Prosím odepište na E-mail nebo tady. Tady moc nebudu chodit. Pokus si vzpomenu příjdu se podívat na odpověď 🙂 Děkuji.

 33. DoMiiNo napsal:

  Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak mám udělat, že příspěvky mohou vidět pouze lidé, kteří dají “To se mi líbí”? Odpověď můžete poslat na email: domiino@senzaparty.net moc mi to pomůže. Děkuji

 34. Majo napsal:

  Ahojte,vie mi niekto napisat ako zmenim nastavenie viditelnosti albumu na stranke na FB,nie v sukromnom profile,ale na napr.firemnej stranke,chcem aby urcity album videli len ludia co su fanusikouvia,alebo paci sa im stranka.
  Dakujem.

 35. dudutek napsal:

  Ahoj,chci se zeptat jestli se dá můj profil na Facebooku odstranit?

 36. Simandl napsal:

  Dobry den.Prosim o radu.Vytvoril jsem si stranku na Fb a chci se zeptat jak udelam aby se obsah me stranky fanouskum zobrazoval az po kliknuti na “to se mi libi” ? Mam reklamu a platim za klik a nechci aby se lidi jenom koukli a nedali Like,diky moc pls

 37. DanaS napsal:

  Dobrý den, prosím o radu. Snažím se vytvořit stránku naší firmy s možností “Nemám na facebooku účet”. Avšak při vyplnění emailu, hesla apod. se mi objeví “Při registraci došlo k chybě. Zkuste se zaregistrovat znovu.” Tak bych ráda věděla co s tím. Nechci stránku zakládat přes svůj soukromí účet na fb. Předem děkuji.

 38. Marcel napsal:

  Dobrý den rád by som sa vás spýtal ako na facebooku urobim toto:http://img687.imageshack.us/img687/3315/vstiekaaa.jpg ale tak aby som si tam mohol propagovať svoju stránku.http://www.facebook.com/pages/Android-Apk/337997952885022 .Za odopved vám vopred dakujem.

 39. svatupluk skorpil napsal:

  zdravim,
  poslednich nekolik hodin jsem hledal navod na tohle:
  https://www.facebook.com/cordeus?sk=app_228170560548992
  nejaka napoveda jak se to udela
  —-
  nasel jsem ruzne zdroje ale vsechno pred 10/3/2011 pak se to snad zrusilo …

 40. Tomáš napsal:

  Dobrý den.Můj kamarád má problém s facebookem.On tvrdi ,že si ho nezákládal.V poslední době mu začly chodit na mail různé vzkazy ,že si ho jednotliví lidé chtěji k sobě přidatChodí mu různé maily a on má obavý jestli se mu nemůže něco stát ,tím myslím ,že někdo něco objedná atd.Někdo ten face založil a dal tam jeho mailovou adresu.
  (to si mylím,že není jenom tak)
  To znamená ,že on ho nemůže zrušit ,protože nezná uživatelské jméno.To znamená ,že on se nemůže přihlásit.Prosím vás poraď te co se s tím dá dělat.
  Děkuji.

 41. Niky napsal:

  Dobrý den,
  netuší někdo jak na FB stránce udělat, aby fotky viděli pouze lidé, kterým se stránka líbí, a jak ji blokovat, aby celou stránku viděli pouze mnou schválení uživatelé?
  Děkuji za informace!

 42. Veru napsal:

  Dobrý den,
  když jsem administrátor stránky, mohu pozvat všechny své přátele. Mohu nějak docílit toho, že na stránku budou moci pozvat své přátele i ti, kteří nejsou administrátory (kromě sdílení stránky na zdi)?
  Děkuji!

 43. Petra napsal:

  Dobry den,

  mam dotaz…pred nejakym casem jsem zalozila fanouskovskou stranku. Zacala jsem vsak do ni davat i fotky jinych osobnosti a jelikoz je fotek v albu jinych modelek plne zalozila jsem stranku novou kde chci mix techto fotek dat….je nejak mozne importovat fotografie z jedne do druhe stranky anichz bych je musela vsechny znova ulozit a znova nahrat????dekuji moc

 44. Marek napsal:

  Hezký den, založil jsem si firemní stránku na facebooku, ale mám problém. Stránku se při vyhledávání v různých vyhledávačích vůbec nedá najít. Může mi někdo poradit. Díky. Marek

 45. Alois napsal:

  Dobrý den,
  potřeboval bych poradit.
  vytvořil jsem si stránky na fb o firmě plynoterm, ale vyhledávání mi je nechce vyhledat jako stránky. Při hledání “plynoterm” najde pouze Místa: Plynoterm, nikoliv stránky.

  Projel jsem hodně návodů a vše jsem nastavil aspon stokrát. Co dělám špatně?

  Nebo je to tak správně? Jde jen o slovíčkaření a “místa” jsou tedy jakoby “stránky”? takže to zobrazuje dobře? jsem z toho trochu zmatený.

  Firma je v kategorii nastavená jako Místní firma. Takže pokud bych chtěl aby se zobrazovala v sekci stránky, tak bych ji musel nastavit do kategorie webove stránky?

  Děkuji za případné odpovědi.
  Lojzan

 46. Kristýna napsal:

  Hezký den, prosím nevíte někdo jak na stránky přidat “doporučení zákazníků”.
  Tak, aby zákazník, který u mě nakoupí mohl napsat doporučení.
  Existuje na to speciální aplikace, ale nějak mi to nefunguje…. 🙁

 47. P napsal:

  Dobrý den, je možné někde zažádat o výpis IP adres, které se přihlásily na můj účet? Mám podezření, že mi někdo vlezl na účet a potřebuju to nějak dokázat. 🙁

 48. Tereza napsal:

  Dobrý den,
  chtěla bych se zeptat, zda mohu skrýt svoji stránku? Založila jsem stránku typu sportovní spolek a chtěla jsem ji před zveřejněním upravit. Při zakládání stránky mi však nebylo nabídnuto, zda chci stránku zveřejnit později. Můžu ji tedy i nyní na několik dnů skrýt?

  Děkuji za odpověď

 49. aneta jarošova napsal:

  lidičky potřebuju poradit jak si mam nechat udelat facebook. prosím odpovězte

 50. Katka napsal:

  Dobrý den, máme na FB uzavřenou skupinu a už delší dobu se nám nenačítají žádné vytvořené fotky/alba. Co s tím??? Díky

 51. pavla napsal:

  odblokovat fb

Zapojte se do diskuse!

Další články na podobné téma:

Kontakty

Máte nějaký dotaz, nápad nebo podnět na vylepšení našeho webu Facebook – jak na to? Chcete se na něco zeptat nebo si nevíte rady s nějakou... [Číst více]

Řešení problému: odblokování přátel nebo aplikací na facebook

Pokud se Vám na Facebook někdy stalo, že jste omylem zablokovali nějakého uživatele nebo nějakou aplikaci, možná že i vy jste řešili podobný... [Číst více]

Jaké jsou typy stránek na facebook?

Stránka je jednou z možností jak mohou jednotlivci i firmy na facebook propagovat svou značku nebo své myšlenky. Založení stránky na facebook... [Číst více]

Jak zobrazit skryté zprávy z aplikací na Facebook?

Pokud se Vám někdy stalo že jste u zpráv z nějaké aplikace – například z Farmville na Facebooku kliknuli na skrýt a nyní se Vám tyto zprávy... [Číst více]

Mám problém s přihlášením na Facebook

Uživatel Veronika zaslal dotaz, který se týká problému s přihlášením a změnou hesla na Facebook. Po provedení změny hesla se ji nedaří přihlásit... [Číst více]